İstanbul Yük Konteyner

İstanbul Yük Konteyner

Hemen Arayın: 0553 643 36 85

Çeşitli ölçü ve yüksekliklerde üretilebilir, uluslararası ve şehirden şehire güvenli bir şekilde yük taşınabilen, çelik ya da alüminyum malzemeden yapılan araçlardır. Konteynerler özellikle gıda maddesi nakliyesinde çok fazla tercih edilir. Çünkü gıda maddelerinin bozulma riskine karşı ayarlanabilir soğutma sistemi vardır.

Yük konteynerleri taşınacak yükün özelliğine göre farklılık göstermektedir. Şekli, boyutları ve iç donanımları taşınacak yükün hasar görmeden ve bozulmadan taşınmasına olanak sağlayacak şekilde dizayn edilir. Bozulma riski olan gıda maddeleri, sıvı maddeler, büyük ve ağır yüklerin her biri için uygun özelliklerde konteynerler vardır. İstanbul yük konteyner talepleriniz için her türlü konteyner çeşidimiz mevcuttur.

Yük Konteyner Çeşitleri

  • Üstü Açık Konteyner
Bu konteynerlerin üst kısmı tamamen açıktır. Kapıdan sığması mümkün olmayan yüklerin kolaylıkla yerleştirilebilmesi için dizayn edilmiştir. Vinçle yük yüklendikten sonra konteyneri üzeri branda ile kapatılarak nakliye işlemi yapılır.
  • Üstü Açılabilir Konteyner
Standart konteynerlerle aynı görünüşe sahiptir, tek farkı tavan kısmının açılabilir olmasıdır. Yük yüklendikten sonra bu kapak kapatılarak nakliye işlemi yapılır.
  • Açık Konteyner
Yanları ve üzeri açık olan konteynerlerdir. Diğer konteynerlere sığmayan yüklerin taşınması için kullanılır. Çok büyük yanlardan taşabilen iş makinası gibi yüksek ve geniş yüklerin taşınabilmesi için üretilmiştir.
  • Genel Amaçlı Konteyner
İki kapıdan oluşan kutu şeklindeki konteynerlerdir. Kapıdan sığabilecek boyutta olan yüklerin taşınmasında kullanılan konteynerlerdir.
  • Soğutuculu Konteynerler
Gıda maddelerinin nakliyesinde kullanılan, içerisinde soğutma sistemi olan konteynerlerdir. Bozulma riski olan gıda maddelerinin taşınması için dizayn edilen konteynerlerdir.
  • Platform Konteyner
Dört tarafı açık, sağlam tabanlı, minibüs ve yat gibi ağır ve büyük yüklerin taşınması için kullanılan konteynerlerdir.
  • Tank Konteyner
Sıvı haldeki yüklerin taşınmasında kullanılan, içi sıvı dolu olan silindir yapının dikdörtgen şeklindeki düzeneğe yerleştirildiği konteynerlerdir.
  • Dökme yük konteyner

Üst kapağında dökme işlemi yapmak için bir açıklık ve dökülen yükün boşaltılması için bir tahliye düzeneği olan konteynerlerdir. Buğday gibi gıda maddelerinin taşınması için kullanılır. İstanbul yük konteyner ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Yük Konteyner Kullanmanın Avantajları

Yükleriniz ne büyüklükte, hangi özellikte olursa olsun kaliteli ve standartlara uygun konteynerlerle güvenli bir şekilde nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.
Yükleriniz son derece korunaklı ve donanımlı, kaliteli malzemelerden üretilmiş konteynerde zarar görmeden, dış etmenlerden etkilenmeden ve bozulmadan nakliyesini yapabilirsiniz. Nakliye işlemini yapmadan önce sizin için en uygun olan konteyneri belirlemeli ve güvenilir bir konteyner firması ile iletişime geçmelisiniz.

Her Türlü Konteyner İhtiyacınız İçin Hizmetinizdeyiz

Firmamızda her türlü nakliye işleminiz için uygun özelliklere sahip konteyner bulunmaktadır. Konteynerlerimiz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. İç dizaynı için kullandığımız bütün malzemelerde kaliteli ve güvenlidir. Konteynerlerimiz dış etmenlerden zarar görmez ve taşınan malzemeyi güvenle muhafaza eder. Soğutma sistemli, elektronik donanımlı ve her türlü yükü taşıma özelliğine sahip konteyner çeşitlilerimizle İstanbul yük konteyner satış ve kiralama ihtiyaçlarınız için sizleri de firmamıza bekliyoruz.

Gold Konteyner İle Güvenle Teklif Al

?
Üst kalitede sorunsuz bir konteyner hizmeti için Hemen Teklif Al!