Yatakhane Konteyner

Yatakhane Konteyner

Prefabrik konteynerlerin kullanım alanı ve üretim hacmi Dünya’da ve Türkiye’de giderek artmaktadır. Müşteriye sunulan uygun seçenekler ve yenilikçi anlayış ise bu yükselişe temel teşkil eder. Yatakhane konteyner ürünü de kullanım alanı giderek artan ürünlerden biridir.

Bu yapı sistemi şantiye, okul, yurt ve askeriye başta olmak üzere pek çok sektörde ilgili personelin barınma ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmektedir. Sunulan standart üretim kalıplarının yanı sıra talep edilmesi halinde tasarım ve ebatlarda değişiklik yapılmaktadır. Yatakhane konteyner, kullanacak kişi sayısı ve amacı doğrultusunda farklı iç dizayna ve özelliklere sahip olabilmektedir. Kişi başına kullanım alanı, duş, WC, havalandırma, revir gibi pek çok ayrıntı göz önüne alınmaktadır.

Çalışanlara Ucuz Maliyetle Konforu Sunma İmkanı

Gelişen teknoloji ile prefabrik yapı sistemlerinin ulaştığı noktada yüksek yalıtım özellikleri, esnek ve pratik montaj imkanları sağlanabilmektedir. Yatakhane konteyner prefabrik ürününde de aynı olanaklar sağlanarak kullanacak kişilerin konforu, sağlığı ve güvenliği düşünülmektedir. Bu ürün ile yeri geldiğinde çok kompleks yaşam ve aktivite alanları oluşturulabilmektedir. Ürün özellikle büyük inşaat şantiyelerinin vazgeçilmezi konumundadır. Montajlı olarak veya de-monte olarak sevk edilebilmesi bu ürünü şirketler açısından avantajlı hale getirmektedir.

Sevkiyat işlemleri her türlü ulaşım yoluyla ve iklim koşulunda gerçekleştirilebilmektedir. Aynı şekilde montaj ve de-montaj işlemleri de müşteriye yük olmadan kolayca yapılabilmektedir. En yoğun kullanım ve kalabalık durumlarda dahi mümkün olduğu kadar ferah bir mekan kalitesi sunan yatakhane konteyner bu anlamda kullanım alanı acısından özel olarak tasarlanmıştır. Ürün inşaat şantiyelerinde olduğu kadar askeriyeye ait alanlarda kullanımı da oldukça revaçtadır. Ekstrem durumlarda hastane veya revir olarak kullanılmaya müsait şekilde üretilen yatakhane konteyner isteğe göre oda veya 2-3 kişilik yatakhane dizaynıyla kullanıma sunulabilmektedir. Yine her prefabrik yapı sisteminde olduğu gibi birleştirilerek daha büyük alanların oluşturulması da mümkündür. Oluşturulan alan içerisinde kişilerin her türlü temel gereksinimlerini karşılayabilecekleri şekilde planlanan ürün kullanıcıya ev rahatlığını sunmayı amaçlamaktadır.

Doğal afetler ve savaş gibi istenmeyen durumlarda mağdur olan insanların mümkün olan en üst seviyede kapasite ile yatakhane konteyner prefabrik ürünlerinden oluşturulan geçici kamplarda hayatlarını sürdürmeleri sağlanabilmektedir. Bu insanların sağlıklı bir ortamda, zorlu hava koşulları karşısında ev rahatlığında hayatlarını devam ettirmeleri için her türlü imkan sağlanacak şekilde üretim yapılmaktadır. Bunun dışında dönemlik tarım işçilerinin, tatil kamplarının barınma ve tesis ihtiyaçları da bu konteynerler aracılığıyla karşılanabilmektedir. Bu tarz acil durumlarda, kısa vadeli ve dönemlik kullanımlarda betonarme yapıların uzun ve maliyetli yapım aşamalarında çevreye toz ve gürültü kirliliği yaymaları göz önüne alındığında yatakhane konteyner yapı sisteminin sağladığı avantajlar daha iyi anlaşılacaktır. Özellikle acil ve hayati durumlar söz konusu olduğunda prefabrik yapı sistemleri vazgeçilmez bir konuma gelmektedir. Kullanılan malzemelerin deprem, sel gibi çeşitli afet ve kazalara karşı dayanıklı olması insanların belirli bir dönem için de olsa yaşam alanı haline gelen yatakhane konteyner yapı sisteminin yıpranmasını önlemektedir.

Neticede tüm bu özellikler gelişen prefabrik yapı sektörü içerisinde kullanım alanına uygun şekilde sahip olduğu özellikler sayesinde bu konteyner yapı sistemini gelecekte çok daha vazgeçilmez hale getirecektir. Hızlı kurulumları, acil ihtiyaçlara anında cevap verebilmesi, montajlı veya de-monte şekilde farklı ulaşım kanallarıyla gönderilebilmesi, pratikliği, tasarımda ve planlamadaki esnekliği, ekonomik açıdan düşük maliyetli olması yatakhane konteyner yapı sistemini daha da cazip hale getirmektedir. Artan büyük yatırımların da etkisiyle kullanım alanı genişlemeye devam etmektedir.

Gold Konteyner İle Güvenle Teklif Al

?
Üst kalitede sorunsuz bir konteyner hizmeti için Hemen Teklif Al!