İstanbul Şantiye Konteyner

İstanbul Şantiye Konteyner

Hemen Arayın: 0553 643 36 85

Konteynerler, yapısı gereği pratik modüler yapılardır. Bu yapıların işlevine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Öneminin anlaşılmaya başlaması ile konteynerlere olan talep her geçen gün artmaya başladı. Konteynerler çok özellikli ve farklı modelleri bulunan yapılardır. Her modelin kendine özgü tasarımları vardır. Konteynerler günümüzde yaşam alanı olarak kullanılan ve kolayca hazırlanıp bozulabilen yapılardır. Şimdilerde ise konteynerler inşaat alanlarında şantiye amaçlı kullanılıyor. Bu şantiye alanları yemekhane, yatakhane, wc, banyo gibi gereksinimler için tercih edilir. Bu konteynerler müşterilerin talepleri doğrultusunda şekillenen ve ebatları belirlenen konteynerlerdir. Bu şantiye konteynerler için kullanılan malzemeler çok kaliteli ve yüksek güvenlikli malzemelerdir. Standartlara uygun malzeme kullanımı ile ortaya birbirinden dayanıklı konteynerler çıkıyor.

Şantiye Konteyner

Şantiye konteynerleri, binaların yapım çalışmalarında, barajların inşasında, yol yapım çalışmaları sırasında ve maden çıkarılan alanlarda kurulan geçici yerleşmelerdir. Çünkü bu alanlarda yapılan çalışmalar bittikten sonra kurulan şantiyelerde başka yerlerde hizmet vermek üzere taşınır. Bu konteynerler zorlu inşaat ve hava koşullarına karşı oldukça dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmişlerdir. Kurulan şantiye konteynerlerinin içerisinde çalışma odaları, yemek için yemekhaneler, lavabolar, duş alanları, işçilerin gece kalacakları yatakhane, yemekler için mutfak, çamaşırhane gibi bölümlerden meydana gelir. İstanbul şantiye konteyner sizlerin her türlü rahatını ve konforunu düşünerek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar üretiyor. Bu konteynerler içerisine elektrik ve su tesisatı gibi çalışmalarda ekleniyor. Şantiye konteynerleri hem işçiler için hem de mühendisler için rahat yaşam alanları içerir. Ayrıca şimdilerde insanların rahatça ibadet edebilmesi için şantiyelere ek bölüm olarak ibadethane adı altında birçok konteyner hizmeti de veriliyor.

Firmamızın Çalışmaları

İstanbul şantiye konteyner olarak hazırladığımız şantiye konteynerlerinde çelik veya alüminyum malzemeler kullanarak kaliteli ürünler üretmekteyiz. Bu yapılar portatif olduklarından dolayı başka alanlara kolayca taşınabilme özelliğine sahipler. Konteynerlerde konforu arttırmak için iç mekânlarını kullanacak olan bireyler istedikleri gibi döşeyebilirler. Şantiyeler içerisindeki oda sayılarını müşteriler diledikleri gibi belirleyebilirler. Bu konteynerlerin kurulumu kolay zaman ve tasarruf açısından ekonomik ürünlerdir. Yaptığımız şantiye konteynerleri pek çok inşaat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Şantiye Konteyner Fiyatları

Firmamız konteynerler hakkında net bir fiyat belirlenemez. İstenilen her konteyner farklı özellik ve model içerdiğinden dolayı her konteyner için ayrı bir fiyat listesi çıkarılmaktadır. Bazı durumda standart konteynerler isterken, bazı bireyler ultra lüks konteynerler isteyebilir. İstanbul şantiye konteyner üretici firması olarak her müşterinin ihtiyaçlarına ve isteklerine cevap vermeye çalışmaktayız. Firma olarak üretimini yeni yaptığımız konteynerlerin yanında az kullanılmış ikinci el konteynerlerde bulundurmaktayız. İkinci el konteynerlerin fiyatları daha uygun olmaktadır. Fiyatlar noktasında gelen tüm müşterilerimize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Sizlerde bizden konteyner hizmeti almak istiyorsanız bizi aramanız ya da firmamıza gelmeniz yeterlidir. Burada sizlere her türlü bilgi verilecektir.

Gold Konteyner İle Güvenle Teklif Al

?
Üst kalitede sorunsuz bir konteyner hizmeti için Hemen Teklif Al!