İstanbul Yemekhane Konteyner

İstanbul Yemekhane Konteyner

Hemen Arayın: 0553 643 36 85

Konteyner ikinci dünya savaşı sonrasında temel askeri malzemelerin taşınırken korunması ve rahatlıkla transfer edilmeleri için özel olarak geliştirilmişlerdir. Ancak kullanımları sadece askeri alanlarla sınırlı kalmayıp zaman içerisinde deniz aşırı ülkelere olan ürün transferlerinde de kullanılmaya başlanmıştır. Kullanımının tüm dünyaya yayılmasının ardından ise standartları belirlenmiş ve insanlar tarafından kolay kullanılır hale gelmiştir. Günümüzde ise birçok farklı kullanım alanına sahip olan konteynerler birbirinden faklı alanlarda sağladıkları avantajlarla biz kullanıcılara pratik çözümler sunarlar.

Yemek Hizmetleri İçin Konteyner Kullanımı

Şirketinizin faaliyet gösterdiği lokasyonda İstanbul yemekhane konteyner hizmetleri seçimi size de avantajlar sağlayacaktır. Örneğin konteynerler taşınabilir oldukları için faaliyetinizin bölge değiştirmesi durumunda rahatlıkla sizde bu yemekhaneyi başka bir alana taşıyarak orada değerlendirebilirsiniz. Ayrıca sıhhi ve elektrik tesisatlarına tam uyumlu oldukları için misafir kapasitenize göre bir kaç konteyneri birleştirerek aynı anda birçok personele yemek verebilecek şekilde tasarımı kendiniz dahi yapabilirsiniz. Betonarme bir yapıda kullanacağınız tüm araç gereç ve teçhizatları bu yapıda da kullanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duymanız halinde betonarme yapıları genişletmek ya da tasarımını değiştirmek çok mümkün olmazken konteyner yapılarda mümkündür. Artan personel sayınıza bağlı olarak bir kaç konteyner daha ekleyerek hizmet verdiğiniz alanı genişletebilirsiniz.

Konteyner Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Vereceğiniz hizmetin kaç kişi ile sınırlı olacağı konteyner seçiminde oldukça büyük önem arz eder. Konteyner kullanmak ne kadar avantajlı ise uygun olmayan bir seçim yapmakta o kadar yorucu bir süreçle arşınıza çıkacaktır. Örneğin 150 kişilik bir personel grubuna yemek vereceğiniz bir konteyner sadece pişirmek için yeterli olabilecekken kapalı mekan ihtiyacı olması halinde tek bir konteyner yeterli olmayacak, personellere istediğiniz gibi hizmet verememiş olacaksınız. Bu da iş süreçlerinin yavaşlamasına, üretiminizin ya da faaliyetinizin aksamasına neden olabilecektir. Bu nedenle uzmanlar tarafından destek alınarak seçim yapılması en doğru seçenek olacaktır.

Isıtma ve Soğutma Sistemleri

Kullanacağınız İstanbul yemekhane konteyner hizmetinde ne tür bir faaliyet göstereceğinizi belirledikten sonra buna uygun olarak tasarımın yapılması işinizi daha kolay yapmanızı sağlayacaktır. Et kesim ve pişirme, muhafaza etme gibi hizmetler de bu konteynerde verilecekse mutlaka soğuk hava deposu şeklinde dizayn edilmesi gereken bir konteyneriniz olması gerekir. Sakladığınız malzemeler soğuk zincirin kırılması nedeni ile kullanılamaz hale gelebilir. Buda sizin için maliyetlere düşüş yerine ek maliyetler doğurabilir. Bu sebeple soğutma sistemleri büyük önem taşır. Aynı zamanda hizmet vereceğiniz yerde İstanbul yemekhane konteyner sistemlerinde ısınma konusunu da ayrıca düşünmelisiniz. Sadece yemek pişirirken kullanılan ısınma değil aynı zamanda mekanın ısınması için de gerekli tedbirleri almanız sizin avantajınıza bir yöntem olacaktır. Beton yapılarda kullanılan tüm ısıtma sistemlerini konteyner yemekhanede de güvenle ve en üst verimlilikte kullanabilirsiniz. Sizin için verimli konteynerleri üretmek ve tasarlamak bizim işimiz olduğu için en uzun ömürlü konteynerlere firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Gold Konteyner İle Güvenle Teklif Al

?
Üst kalitede sorunsuz bir konteyner hizmeti için Hemen Teklif Al!