İstanbul Özel İmalat Yük Konteyner

İstanbul Özel İmalat Yük Konteyner

Hemen Arayın: 0553 643 36 85

İstanbul Dünya genelinde kültürel ve sosyoekonomik olarak ve tarihi açıdan Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biridir. En fazla taşımacılık işlemleri bu şehirde gerçekleştirilmektedir. Bir yerden başka bir yere nakledilecek olan ürünlerin herhangi bir hasar görmeden güvenli bir şekilde taşınmasını sağlayan ve bunun için özel olarak tasarlanarak üretilen sisteme konteyner adı verilmektedir. Özellikle uluslararası uzak mesafelere taşınan eşya ve ürünler rahat bir şekilde ve konforlu bir taşıma imkanı sağlayacaktır. Lojistik olarak kullanılan konteynerler deniz yolu ile gemilere yüklenerek, trenlere yüklenerek demiryoluyla, tırlara yüklenerek karayoluyla, uçaklara da yüklenerek havayoluyla taşınmaktadır. Konteyner metreküp cinsinden hacimleri ölçüldükten sonra ebatları belirtilir.

Konteyner Kullanım Alanları

Konteynırlar iki ana amaç için kullanılmaktadır. Yük yani lojistik konteynerleri ve prefabrik konteyner olarak üretilmektedir. Lojistik konteynerler uluslararası standartlara göre üretilen demir kaplardır. Prefabrik konteynerler ise deprem ve bunun gibi doğal afetler sonucunda insanların barınması için konut tarzında düzenlenmiş olan konteynerlerdir. Bunun dışında prefabrik konteyner şantiye, çay ocağı, bekçi kulübesi, jeneratör kabini, sigara içme odası, elektrik odası, atölye, garaj ve daha birçok alanda çok fonksiyonel olarak kullanım imkânı sunmaktadır. Özellikle son zamanlarda mimarlık ofisleri fuar ve sergi organizasyonlarında reklam tanıtım işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İstanbul özel imalat yük konteyner firması olarak müşterilerimizin belirlediği nitelikte ve kalitede konteyner üretimi yapıyoruz.

Yük Konteyner Çeşitleri

Yük konteynerleri nakliye amaçlı kullanılan araçlardır. Bu konteynerler vasıtasıyla pek çok ülkeye ihracat yapıldığı gibi ithalatta yapılır. Kimi nakliye hizmetlerinde kara yolu ulaşımı tercih edilirken kimi zamanda deniz yolu taşımacılığı kullanılır. Bu sebeple gidecek ürünlerin bozulmadan ve zarar görmeden uygun koşullarda gönderilmesi gerekir. Bundan dolayı konteyner denilen yapılar üretilmeye başlamıştır. İstanbul özel imalat yük konteyner usta üreticileri olarak istenilen özellikte yük konteynerleri hazırlıyoruz. Açık konteynerler, yük konteynerleri, soğutucu ve atık konteynerleri, platform özellikli konteynerler, genel kullanımlar için hazırlanan konteyner çeşitleri gibi pek çok konteyner üretimi yapıyoruz. Konteynerler yapılarına uygun kullanım alanlarında değerlendirilirler.

Özel İmalat Konteynerler

Firmamız özel imalat ürünlerin üretimini başarılı bir şekilde yapıyor. Özel imalat ürünlerde müşterilerin istekleri doğrultusunda çalışmalara başlanır. Özel olarak hazırlanan konteynerlerin iç ve dış malzemeleri yüksek kalite parçalar kullanılarak hazırlanır. Bu ürünler uzun yıllar boyunca sorunsuzca kullanılabilir. İstanbul özel imalat yük konteyneri üretici firması olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Ve yeniliklerin takipçisiyiz. Firma olarak hazırladığımız ürünleri çok amaçlı hazırlayıp müşteriye sunuyoruz. Kullanım alanı belirlenen konteynerlerin yapımına en iyi malzemeler kullanarak başlıyoruz. Ardından konteynerlerin ses ve ısı yalıtım özelliklerini dikkate alarak en yeni ürünleri kullanıyoruz. Sizlerde bu kaliteli konteynerlere sahip olmak istiyorsanız firmamızdan yardım alabilirsiniz. Pek çok konteyner seçeneği ile sizlere yardımcı oluyoruz.

Gold Konteyner İle Güvenle Teklif Al

?
Üst kalitede sorunsuz bir konteyner hizmeti için Hemen Teklif Al!